TR EN

SONY KURUMSAL ÇÖZÜMLERİ İLE KARŞINIZDA

SONY KURUMSAL ÇÖZÜMLER İLE HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

SONY İş hayatınızı eğlenceli ve elinizdeki teknolojiyi de entegre ederek sizlerin daha verimli işler çıkartmasını desteklemektedir.
Çalışanların ve ziyaretçilerin çalışma alanlarını değiştirmek, böylece çalışmanın basitleştirilmesi, işbirliğinin geliştirilmesi ve tesis yönetiminin optimize edilmesi sağlar bu sayede de İnsanlar işyerinde hareket ettikçe Sony kurumsal çözümleri, daha verimli ve üretken olmalarına yardımcı oluyor.

Aşağıda detaylı bir şeklilde bir ofiste kullanılan tüm sony kurumsal ürünleri inceleyebilirsinizTeos Reception
Gitmek istediğiniz yerin veya buluşmak istediğiniz kişinin müsaitlik durumunu öğrenebilirsiniz

                                                                                               

Teos Manage
Alanlarda bulunan displayinizi uzaktan kontrol edebilir istediğiniz zaman açıp kapatabilir veya imput değiştirebilirsiniz..

                                                                                                       
  
                                                       TDM
Alanlarda bulunan displayinizi TDM yardımı ile içerikler oluşturabilir ekranlarınızla digital signage uygulamaları yapabilirsiniz
                                                                                                                          
                                                                                                                                                                

  

Teos Meeting Screen
TEOS Toplantı Ekranı, BRAVIA'nın standart arka planını özelleştirmek için yerleşik bir BRAVIA çözümüdür. Kullanışlı olmayan siyah ekranları ortadan kaldırın ve kontrol paneli maliyetlerini azaltmak için akıllı otomasyon ekleyin.

Teos Connect
Daha pürüzsüz ve daha odaklanmış toplantıların tadını çıkarmak için, içeriği dizüstü bilgisayarlardan kablosuz olarak BRAVIA Professional Ekranlara yansıtın.

Teos Book
Toplantıları kolayca kontrol ederek, rezervasyon yaparak ve genişleterek çift rezervasyonlardan ve yetersiz alan kullanımından kaçının.

Teos Remote
Çalışanlar, akıllı telefon ve tablet yardımı ile bağlı cihazların kontrolünü ele alabilir ve odalarını düzenleyebilirler 

Vision Exchange
Benzersiz esnek ve uygun maliyetli Vision Exchange, sunumcuları yaratıcı tartışma ve bilgi alışverişini teşvik eden dinamik bir çalışma grubu tabanlı ortamda bir araya getiriyor.


Vision Exchange
Benzersiz esnek ve uygun maliyetli Vision Exchange, sunumcuları yaratıcı tartışma ve bilgi alışverişini teşvik eden dinamik bir çalışma grubu tabanlı ortamda bir araya getiriyor.

Sony Projeksiyon

Geniş ürün yelpazesi ile sunumlarınıza projeksiyonlar ile canlandırın

Sony PTZ Kamera
30x Zoom'a kadar FullHD & 4K kayıtlar yapın veya yayın yapın


Teos Manage
TEOS Manage, bir binanın tüm IP cihazlarını, içeriğini ve toplantı odalarını kolayca yönetmenizi sağlayan güçlü bir yazılım uygulamasıdır.


Daha Fazla Bilgi İçin  >CHIEF | DA‑LITE | SONY | PROJECTA | VADDIO | LENKENG | KINDERMANN | BRAUN PHOTOTECHNIK | REFLECTA | ILFORD